Perşembe, Ocak 27, 2022

Reklam

Kadinsirri.com sitemizde reklam verin ve binlerce ziyaretçinin görmesine izin verin. Reklamları Metin Bağlantısı ve Banner Reklamlar olarak sunuyoruz. Bir metin bağlantısı tıkı, web sitenize / blogunuza yönlendirilen bir başlık veya kelime öbeğidir (maksimum 30 karakter).


Başlık veya kelime öbeği seçimi, bağlantınızı tıklayan kullanıcıların sayısını belirler. Kelimelerinizi dikkatli bir şekilde seçmeniz çok önemlidir. Banner Reklamlar, jpg, jpeg, bmp veya gif biçimindeki resimler veya animasyonlu resimlerdir. Bir görseliniz yoksa, aynı alanı metinle kullanabilirsiniz. Banner’ınızın web sitenizde barındırılması gerekir, ancak banner’ınızı küçük bir ücret karşılığında barındırabiliriz. İşletme sahipleri ve bağlı kuruluşlar, web sitesini veya blog’unu veya bağlı kuruluş bağlantısını, daha fazla trafik elde etmek için kullanır. Reklamınız satın alınan zaman dilimi için kalıcıdır. Diğer bir deyişle, reklamınız diğer reklamlarla birlikte dönüşümlü olmayacaktır. Bizimle herhangi bir reklam anlaşması yapmadan önce şartlarımızı dikkatli bir şekilde okuyun.


Kadın Sırrı, ölçek, güvenilirlik ve amacın bir kombinasyonu aracılığıyla reklam verenlere en yüksek değeri sunar. Bizimle reklam paylaşmak ister misiniz? Daha fazla bilgi için info@kadinsirri.com adresinden bize e-posta gönderin.