Çarşamba, Ocak 26, 2022

Contents

Kullanım Koşulları ve Politikalar

İçerik Yönergeleri

Prensipler

Kadın Sırrı’daki her içerik, şu temel ilkeler göz önünde bulundurularak tasarlanır ve oluşturulur:

 • Çeşitlilik ve Kapsayıcılık: İçeriğimiz öncelikli olarak Türkiye’deki bir izleyici kitlesi için yazılmış olsa da, Kadın Sırrı’na geldiğinizde yaşınız, kilonuz, boyunuz ne olursa olsun görüldüğünüzü ve temsil edildiğinizi hissetmenizi sağlamak için çalışıyoruz. Bakış açılarını paylaşmak ve güzellik diyaloğuna katılmak için sürekli olarak farklı sesleri yükseltmeyi hedefliyoruz. Güzellik farklı şekillerde, renklerde ve boyutlarda gelir ve kimsenin tartışmanın dışında kalmaması gerektiğine inanıyoruz.

 • Tıklama tuzağı üzerinden küratörlük: Dışarıda çok fazla güzellik bloğu mevcut. Hepsini örtmeye çalışabiliriz, ama sana sadece iyi şeyleri vermeyi tercih ederiz. İlgi çekici bir başlığın, yalnızca sizi tatmin eden makalenin sizi tatmin etmesi durumunda işe yaradığına inanıyoruz. Güzellik dünyasında olup biten her şeyi kapsadığımızı ya da yetersiz yayın yapan başlıklarla sizi cezbetmeye çalıştığımızı iddia etmiyoruz bunun yalnızca güzellik yolculuğunuz için gerçekten yararlı olan bilgileri bulmayı çok daha zor hale getireceğini düşünüyoruz. Sadece size ilham veren, görüldüğünüzü hissettiren ve/veya güzellik rutininizde seviye atlamanıza yardımcı olan hikayeleri paylaşmak için burada olduğumuza güvenin ne olursa olsun.

 • Güvenilir bilgi güçtür: Mümkün olduğunda, raporlarımıza sektörün önde gelen makyaj sanatçıları, kuaförler, dermatologlar ve estetisyenlerin tavsiyelerini dahil ediyoruz. Sağlık sigortamız söz konusu olduğunda, kendi alanında lider bir uzmandan alıntılar olmadan veya herhangi bir iddiayı desteklemek için bilimsel araştırma olmadan asla bir makale yayınlamayacağız genellikle her ikisi de. Sağlıklı yaşam dünyasında henüz bilimsel desteği olmayan şeyler olduğunu kabul ediyoruz, ancak bu, mutlaka ele almaya değmeyecekleri anlamına gelmez. Bu gibi durumlarda, kendi sağlıklı yaşam yolculuğunuzda bilinçli bir karar verebilmeniz için, size tüm güncel araştırmaları ve uzman görüşlerini sunacağımızdan emin oluyoruz.

 • Okurlarımız önce gelir: Her makale, kendi güzellik yolculuğunuzda kendinizi daha güvende hissetmenize yardımcı olmak amacıyla yayınlanır. Hikayelerimiz, geri bildirimlerinizden (bize info@kadinsirri.com. adresinden bir not bırakın veya bizi Instagram’da takip edin ) ve ayrıca en son güzellik buluşları, ürün trendleri, içerik keşifleri ve daha pek çok şeyden ilham alıyor.

Editoryal Etik

Diğer birçok güzellik yayını gibi, Kadın Sırrı editörleri ve seçkin katkıda bulunanlar, kapsamımızı desteklemek için genellikle güzellik PR şirketleri, güzellik markaları, kaplıcalar ve salonlarla birlikte çalışır. Bu deneyimler, ister çığır açan yeni bir cilt bakımı bileşeni, isterse bir sonraki büyük şey olacak bir ofis içi lazer olsun, sektördeki en son atılımların zirvesinde kalmamızı sağlıyor.


Bununla kişisel olarak tavsiye etmeyeceğimiz hiçbir tedaviyi, ürünü veya deneyimi kapsamayız. Ayrıca, teminat karşılığında parasal tazminat kabul etmiyoruz. Uzmanlarımızın ve katkıda bulunanların FTC açıklama yönergelerine uymaları gerekmektedir.


Daha fazla bilgi için lütfen bakınız:

 • Kadın Sırrı Kullanım Koşulları
 • Kadın Sırrı Gizlilik Politikası
 • Kadın Sırrı Reklam Politikası

Güzellik avcılarından oluşan ekibimiz, güzellikle ilgili ilk duyduğunuz yaklaşımımızı sürdürmek için her gün markalarla (büyük ve küçük, bilinen ve henüz haritada olmayan) buluşuyor. Trendleri internette kırılmadan önce canlı olarak bildirdiğimiz New York Moda Haftası’nın aktif katılımcılarıyız. Ve dünyanın en saygın güzellik ve sağlık uzmanlarıyla (dermatologlar, estetisyenler, saç stilistleri ve renk uzmanları, makyaj sanatçıları, tırnak teknisyenleri, beslenme uzmanları, kozmetik diş hekimleri ve daha fazlası) röportajlar yapıyoruz ve bu uzmanlarla ilgili ipuçlarını, çalışmaları, özel buluşları ve içerik yeniliklerini paylaşıyor. editoryal bütünlük ve otorite.


Editörlerimiz ve yazarlarımız, çalışmalarımızın kalitesinden büyük gurur duyar ve etik kaygılar, çelişkiler veya yanlış bilgilerden arındırılmış özgün, doğru, uzman içerik oluşturur. Kütüphanemizin doğru tutulduğundan emin olarak bugün bilmeniz gereken her şeyi paylaşıyoruz. Güncel olmayan bir şey görürseniz, lütfen bize info@kadinsirri.com adresinden e-posta göndererek bildirin.


Güzellik endüstrisinde yaygın olduğu gibi, Kadın Sırrı editörlerine ve yazarlarına bazen test ve inceleme amacıyla ücretsiz ürünler sunulur. Kapsamımızı etkilemese de Kadın Sırrı, tüm potansiyel çıkar çatışmalarının tam olarak açıklanmasına inanmaktadır. Bu açıklama, uygun olan tüm makalelerde mevcuttur.


Ürün incelemelerimiz bağımsızdır ve araştırma ve ürün testlerine dayanmaktadır. İçeriğimizdeki bağlantıları ziyaret ederseniz, satın alımlarınızdan komisyon alabiliriz, ancak önerilerimizin içeriği için hiçbir zaman herhangi bir tazminat veya bedel almıyoruz.

Kadın Sırrı’na katkıda bulunanlar, herhangi bir dış kaynağa (şirket, yayın, video, bağlı kuruluş, web sitesi) bu kaynağın yazarı veya sahibi olan kişi veya şirketle olan ilişkilerine dayalı olarak bu kişi kendisi olsa bile ayrıcalıklı muamele görmez.

Bağlantılar, yalnızca sizi okuduğunuz konuyla ilgili sitemizdeki ilgili içeriğe yönlendirmek amacıyla hikayelerimize eklenir. İçeriğimizi oluşturmak için kullanılan bir kaynakla (bilimsel bir çalışma gibi) ilgiliyse veya yardımcı olabilecek ek bilgiler sağlayabileceklerini düşünüyorsak, dış web sayfalarına bağlantı verebiliriz.

Kalite standartları

Kadın Sırrı’da gördüğünüz her makalenin arkasında, sorumlu, doğru, anlaşılır, yardımcı ve yol gösterici ilkelerimizi ve içerik yönergelerimizi yansıttığından emin olmak için çalışan birkaç kişi vardır.

İçerik, yalnızca editör ekibimiz tarafından incelenip düzenlendikten sonra sitede yayınlanır. Tüm görseller, araçlar ve videolar aynı onay sürecine tabidir.

Yeni içerik oluşturmanın yanı sıra, editör ekibimiz kalite standartlarımızı karşıladığından emin olmak için mevcut içeriği düzenli olarak günceller. Diğer şeylerin yanı sıra makaleler,

a) güncel araştırmaları ve güzellik/sağlık/sağlık uzmanlarının tavsiyelerini yansıtmalarını;

b) çalışan bağlantılar içerir;

c) Değişen zamanların bir sonucu olarak okuyucunun sahip olabileceği yeni soruları yanıtlayın. Gerekirse makaleler yeniden düzenlenir.

Bir makale değiştirilmişse, onu hikayenin sonunda bu şekilde belirttiğimizden emin olacağız; ayrıca sayfanın üst kısmındaki “Son Güncelleme” tarihini de kontrol edebilirsiniz. Sürecimiz ve politikalarımız konusunda eğitimli deneyimli editörler bazen bazı güncelleme çabalarına yardımcı olabilir. Editör ekibi, sitelerimizin her yönünün misyon ve standartlarımızla uyumlu olmasını sağlamak için diğer Kadın Sırrı meslektaşlarıyla işbirliği yapar.

Ürün Önerileri

Güzellik ürünleri konusunda oldukça tutkulu olduğumuzu söyleyebiliriz. Günlük olarak mümkün olduğunca çoğunu test etmeyi vatandaşlık görevimiz olarak görüyoruz, böylece geri rapor edebilir ve gerçekten zaman ayırmaya değer olduğunu düşündüklerimizi paylaşabiliriz. Denediğimiz ürünler söz konusu olduğunda, lüks, eczane veya tamamen doğal olsun, ayrımcılık yapmıyoruz, test etmeye değer bir şey olduğunu düşünüyorsak, ona adil bir şans vereceğiz (düşün: bir harika yeni doku, çığır açan içerik veya sadece gerçekten büyüleyici bir menekşe tonu, renk örneğini durduramayız).

Sürecimiz

Sektörde yaygın olduğu gibi, güzellik markaları ve halkla ilişkiler ajansları bize editoryal değerlendirme için ürünler gönderebilir, ancak düşüncelerimiz ve görüşlerimiz yüzde 100 bize aittir yalnızca gerçekten buna değerse bir ürünün övgüsünü söyleriz. Kadın Sırrı da bir editörün ürün incelemesini okuyorsanız, bunu iki nedenden biriyle yazdığımıza güvenebilirsiniz: bizi o kadar etkiledi ki dünyaya anlatmamız gerekiyor; ya da muhtemelen sizin de denemeyi merak ettiğinizi düşündüğümüz hareketli yeni bir lansman. Bir sonraki kutsal kase ürününüzü keşfetmeye gelince, Kadın Sırrı’yı ilk ve tek durak noktanız olarak düşünmenizi istiyoruz. Editörlerimizin ürün trendlerini yakından takip ettiğine ve çığır açan yeni ürünleri herkesten önce test eden ve inceleyen ilk kişiler olduğuna güvenin (bunun bizim işimiz olduğunu düşünüyoruz).

Önerdiğimiz bazı ürünler için bağlı kuruluş komisyonu alabiliriz, ancak bu, yaptığımız ürünleri kapsama kararımızı asla etkilemeyecektir.

Etik Politikası

Kadın Sırrı’ya katkıda bulunanlar, kadinsirri.com’da ve bağlı sitelerde ve e-posta mülklerinde (topluca “Site”) içerik oluşturan ve yayınlayan bağımsız yüklenicilerdir. Katkıda bulunanlar, kısmen oluşturdukları içerik miktarına ve/veya Sitenin oluşturdukları içeriği içeren sayfa görüntülemelerine göre ücretlendirilir. Bu katkıda bulunanlar ve diğer yazarlar, yalnızca pratik değil, aynı zamanda güvenilir olmayı amaçladıkları tavsiye ve bilgiler sağlar. Bu katkıda bulunanlar ve diğer yazarlar kendi içeriklerinden yazar ve sorumludur ve bu içerik Kadın Sırrı’da “OLDUĞU GİBİ” sunulmaktadır. Siteyi kullanımınız Kullanım Koşullarına tabidir (her türlü sorumluluk reddi dahil).

Kullanım Şartları

1. Genel Bakış

Kadinsirri.com ve bağlı siteleri (topluca “Site”) Inc. ve bağlı kuruluşlarının (“Kadın Sırrı”, “Şirket”, “biz” veya “bize”) sahip olduğu ve işlettiği Kadın Sırrı markasıdır. Siteye erişim ve Sitenin kullanımı bu kullanım şart ve koşullarına (“Kullanım Koşulları”) tabidir.

 • “Site” veya “Kadın Sırrı”, ortam ne olursa olsun Kadın Sırrı tarafından sağlanan tüm bilgileri veya hizmetleri içerecek ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanıma sunduğumuz bağlı web sitelerini, mobil uygulamaları, videoları, ürünleri ve uygulamaları içerecektir. Herhangi bir zamanda ve zaman zaman Siteyi veya Sitenin herhangi bir bölümünü bildirimde bulunarak veya bulunmadan değiştirme, askıya alma veya devam ettirmeme (geçici veya kalıcı olarak) hakkımızı saklı tutarız.
 • Site, 13 yaşın altındaki kullanıcılara yönelik değildir. 13 yaşından küçükseniz lütfen Siteyi kullanmayın ve bize herhangi bir kişisel bilgi vermeyin.
 • Sitenin veya içeriğinin herhangi birinin Türkiye dışında erişilebilir veya uygun olduğuna dair hiçbir iddiada bulunmuyoruz. Siteye erişim, belirli kişiler veya belirli ülkelerde yasal olmayabilir. Siteye Türkiye dışından erişirseniz, bunu kendi inisiyatifinizle yaparsınız ve yerel yasa ve yönetmeliklere uymaktan sorumlusunuz.

2. Sorumluluk Reddi

Site aracılığıyla sağlanan bilgiler, riski yalnızca kullanıcıya ait olmak üzere, “olduğu gibi” esasına dayalı olarak yalnızca bilgilendirme amacıyla sağlanmaktadır. Kadın Sırrı, bilgilerin doğruluğu, kalitesi veya eksiksizliği konusunda hiçbir garanti vermez ve Kadın Sırrı, bilgilerdeki herhangi bir hata, eksiklik veya yanlışlıktan veya herhangi bir kullanıcının bilgilere güvenmesinden sorumlu veya yükümlü olmayacaktır. Bilgilerin kullanıcının kişisel kullanımına uygun olduğunun doğrulanmasından yalnızca Kullanıcı sorumludur.

3. Bu Kullanım Koşullarını Değiştirme Hakkımız

Bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır. Bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Değişiklikler Sitede görünecek ve değişiklikleri yayınladığımızda geçerli olacaktır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir.

4. Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız, verilerin Sitemizde veya Sitemiz tarafından nasıl toplandığı, kullanıldığı ve kullanıma sunulduğu hakkında daha fazla bilgi içerir. Aşağıda okumanızı öneririz.

5. Kadın Sırrı Fikri Mülkiyet

Fikri Mülkiyetimiz için Sınırlı Lisansınız

Metin, yazılım, fotoğraf, grafik, illüstrasyon ve sanat eseri, video, müzik ve ses ve adlar, logolar, ticari markalar ve hizmet markaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitede kullanılan ve görüntülenen materyaller Kadın Sırrı’nın mülkiyetindedir. veya bağlı kuruluşları veya lisans verenleri tarafından korunmaktadır ve telif hakkı, ticari marka ve diğer yasalarla korunmaktadır. Bu tür herhangi bir içerik yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanımınız için kullanılabilir. Kadın Sırrı’nın önceden yazılı izni olmadan bu tür herhangi bir materyali değiştirmemeyi, çoğaltmamayı, yeniden iletmemeyi, dağıtmamayı, yaymamayı, satmamayı, yayınlamamayı, yayınlamamayı veya dağıtmamayı kabul etmektesiniz. Kadın Sırrı, Siteyi ve Sitedeki herhangi bir materyali bu Kullanım Koşullarına tabi olarak ticari olmayan amaçlarla kullanmanız için size kişisel, münhasır olmayan, devredilemez, geri alınabilir bir lisans verir.

Kadın Sırrı Ticari Markaları ve Logoları

Kadın Sırrı, www.kadinsirri.com ve diğer Kadın Sırrı ticari markaları ve hizmet markaları ve ilgili tüm adlar, logolar, ürün ve hizmet adları, tasarımlar ve sloganlar, Kadın Sırrı’nın veya bağlı kuruluşlarının veya lisans verenlerinin ticari markalarıdır. Kadın Sırrı’nın önceden yazılı izni olmadan bu markaları kullanamazsınız. Sitedeki diğer tüm isimler, logolar, ürün ve hizmet adları, tasarımlar ve sloganlar ilgili sahiplerinin ticari markalarıdır.

6. Sitedeki Bilgilere Güvenmek

Kullanıcı Katkıları (aşağıda tanımlanmıştır) veya bağımsız katılımcılarımızın katkıları dahil olmak üzere Sitemizdeki içeriği inceleme yükümlülüğümüz yoktur ve bizden bunu beklememelisiniz.

7. Sitenin Yasaklanan Kullanımları

Siteyi yalnızca yasal amaçlarla ve bu Kullanım Koşullarına uygun olarak kullanabilirsiniz. Siteyi kullanmamayı kabul etmektesiniz:

 • Geçerli herhangi bir federal, eyalet, yerel veya uluslararası yasa veya düzenlemeyi ihlal eden herhangi bir şekilde.
 • Küçükleri uygunsuz içeriğe maruz bırakarak, kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler isteyerek veya başka bir şekilde istismar etmek, zarar vermek veya sömürmeye veya zarar vermeye teşebbüs etmek amacıyla.
 • Herhangi bir “önemsiz posta”, “zincirleme mektup” veya “istenmeyen posta” veya diğer benzer talepler dahil olmak üzere herhangi bir reklam veya tanıtım materyalini iletmek veya gönderilmesini sağlamak.
 • Kadın Sırrı’nı, bir Kadın Sırrı çalışanını, başka bir kullanıcıyı veya başka bir kişi veya kuruluşu taklit etmek veya taklit etmeye teşebbüs etmek (bunlarla sınırlı olmamak üzere, e-posta adreslerini veya yukarıdakilerden herhangi biriyle ilişkili ekran adlarını kullanmak dahil).
 • Herhangi birinin Siteyi kullanmasını veya Siteden yararlanmasını kısıtlayan veya engelleyen veya tarafımızca belirlendiği üzere Kadın Sırrı’na veya Sitenin kullanıcılarına zarar verebilecek veya onları sorumluluğa maruz bırakabilecek başka herhangi bir davranışta bulunmak.

Ayrıca, şunları yapmamayı kabul edersiniz:

 • Herhangi bir ticari, pazarlama veya veri derleme veya geliştirme amacıyla Sitedeki verileri (manuel veya otomatik yollarla) “kazımak” veya ayrıştırmak.
 • Kötü niyetli veya teknolojik olarak zararlı herhangi bir virüs, truva atı, solucan, mantık bombası veya diğer materyal veya mekanizmayı tanıtmak.
 • Site’nin herhangi bir bölümüne, Site’nin depolandığı sunucuya veya Site’ye bağlı herhangi bir sunucu, bilgisayar veya veritabanına yetkisiz erişim sağlamaya, müdahale etmeye, zarar vermeye veya kesintiye uğratmaya çalışmak.
 • Aksi takdirde Sitenin düzgün çalışmasına müdahale etmeye kalkışmayın.

8. Sitede Kullanabileceğiniz İçerik

Kullanıcı Katkıları

Site, kullanıcıların mesaj göndermesine, göndermesine, yayınlamasına, görüntülemesine veya iletmesine olanak tanıyan mesaj panoları, sohbet odaları, kişisel web sayfaları veya profiller, forumlar, inceleme ve derecelendirme bölümleri, bülten panoları ve diğer etkileşimli özellikleri (topluca “Etkileşimli Hizmetler”) içerebilir. diğer kullanıcılara veya diğer kişilere (bundan böyle “gönderilecek”) yorum, içerik veya diğer materyaller (topluca “Kullanıcı Katkıları”) Site üzerinden veya Site aracılığıyla.

Bir forum, sohbet odası veya diğer herhangi bir kullanıcı veya üye tarafından oluşturulan sayfalar gibi Sitede gönüllü olarak kişisel bilgileri (örneğin kullanıcı adı, e-posta adresi) ifşa ederseniz, bu bilgiler arama motorlarında görüntülenebilir, toplanabilir ve kullanılabilir. başkaları tarafından ve diğer taraflardan istenmeyen temaslara neden olabilir. Sitemizde herhangi bir kişisel veya diğer hassas bilgi yayınlamamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Siteye gönderdiğiniz herhangi bir Kullanıcı Katkısı, gizli ve mülkiyet dışı olarak kabul edilecektir. Sitede herhangi bir Kullanıcı Katkısı sağlayarak, bize ve bağlı şirketlerimize ve hizmet sağlayıcılarımıza ve onların ve ilgili lisans sahiplerimizin, haleflerimizin her birine, kullanma, çoğaltma, değiştirme, gerçekleştirme, görüntüleme, dağıtma ve diğer şekillerde ifşa etme konusunda daimi haklar veriyorsunuz ve devrediyorsunuz. üçüncü şahıslar herhangi bir amaç için bu tür herhangi bir materyal.

Aşağıdakileri beyan ve garanti edersiniz:

 • Kullanıcı Katkılarına ilişkin tüm haklara sahipsiniz veya bunları kontrol ediyorsunuz ve yukarıda bize, bağlı şirketlerimize ve hizmet sağlayıcılarımıza ve bunların ve ilgili lisans sahiplerimizin, haleflerimizin ve devralanlarımızın her birine yukarıda verilen lisansı verme hakkına sahipsiniz.
 • Tüm Kullanıcı Katkılarınız bu Kullanım Koşullarına uymaktadır ve uyacaktır.

Gönderdiğiniz veya katkıda bulunduğunuz tüm Kullanıcı Katkılarından sorumlu olduğunuzu ve yasallığı, güvenilirliği, doğruluğu ve uygunluğu dahil olmak üzere bu tür içerikten Şirketin değil, sizin sorumlu olduğunuzu anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Sizin veya Sitenin diğer herhangi bir kullanıcısı tarafından yayınlanan Kullanıcı Katkılarının içeriğinden veya doğruluğundan herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu veya yükümlü değiliz.

İzleme ve Uygulama; Sonlandırma

Şunları yapma hakkına sahibiz:

 • Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir nedenle veya hiçbir nedenle Kullanıcı Katkılarını kaldırma veya yayınlamayı reddetme.
 • Kullanıcı Katkılarının aşağıdaki içerik standartları da dahil olmak üzere Kullanım Koşullarını ihlal ettiğini, herhangi bir fikri mülkiyet hakkını veya herhangi bir hakkı ihlal ettiğini düşünmemiz de dahil olmak üzere, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak gerekli veya uygun gördüğümüz herhangi bir Kullanıcı Katkısı ile ilgili herhangi bir işlem yapın. kişi veya kuruluş, Site kullanıcılarının veya kamunun kişisel güvenliğini tehdit edebilir veya Şirket için sorumluluk oluşturabilir.
 • Kimliğinizi veya hakkınızdaki diğer bilgileri, yayınladığınız materyalin fikri mülkiyet hakları veya gizlilik hakları da dahil olmak üzere haklarını ihlal ettiğini iddia eden herhangi bir üçüncü tarafa ifşa edin.
 • Sitenin herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz kullanımı için, bunlarla sınırlı olmamak üzere, kolluk kuvvetlerine havale etme dahil, uygun yasal işlemleri yapın.
 • Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir şekilde ihlali dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir nedenle veya hiçbir nedenle Sitenin tamamına veya bir kısmına erişiminizi sonlandırın veya askıya alın.

Yukarıda belirtilenleri sınırlamaksızın, Sitede veya Site aracılığıyla herhangi bir materyal yayınlayan herhangi biriyle ilgili kimliği veya diğer bilgileri ifşa etmemizi talep eden veya bizden yönlendiren herhangi bir kanun uygulayıcı makam veya mahkeme emri ile tam olarak işbirliği yapma hakkına sahibiz. YUKARIDA BELİRTİLEN TARAFLARDAN HERHANGİ BİRİ TARAFINDAN, AİLE YÖNETİMİ İLE İLGİLİ SORUŞTURMA VE ANLAŞMALARIN ARAŞTIRILMASI SIRASINDA VEYA SONUCUNDA YAPILAN HERHANGİ BİR EYLEMDEN KAYNAKLANAN HER TÜRLÜ İDDİADAN ŞİRKET VE İŞTİRAKLERİ, TEMSİLCİLERİ, LİSANS VE HİZMET SAĞLAYICILARINDAN FERAGAT EDERSİNİZ. ŞİRKET, BU TÜR TARAFLAR YA DA YASA UYGULAMA YETKİLERİ.

Sitede yayınlanmadan önce tüm materyalleri incelemeyi taahhüt edemeyiz ve etmeyiz ve sakıncalı materyallerin yayınlandıktan sonra derhal kaldırılmasını sağlayamayız. Buna göre, herhangi bir kullanıcı veya üçüncü şahıs tarafından sağlanan iletim, iletişim veya içerikle ilgili herhangi bir eylem veya eylemsizlik için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu bölümde açıklanan faaliyetlerin yerine getirilmesi veya yerine getirilmemesi nedeniyle hiç kimseye karşı hiçbir yükümlülüğümüz veya sorumluluğumuz yoktur.

İçerik Standartları

Bu içerik standartları, tüm Kullanıcı Katkıları ve Etkileşimli Hizmetlerin kullanımı için geçerlidir. Kullanıcı Katkıları bütünüyle geçerli tüm federal, eyalet, yerel ve uluslararası yasa ve yönetmeliklere uygun olmalıdır. Yukarıdakileri sınırlamadan, Kullanıcı Katkıları şunları yapmamalıdır:

 • Karalayıcı, müstehcen, uygunsuz, küfürlü, saldırgan, taciz edici, şiddet içeren, nefret dolu, kışkırtıcı veya başka bir şekilde sakıncalı olan herhangi bir materyal içermek.
 • Müstehcen veya pornografik materyali, şiddeti veya ırk, cinsiyet, din, uyruk, engellilik, cinsel yönelim veya yaşa dayalı ayrımcılığı teşvik etmek.
 • Başka bir kişinin herhangi bir patentini, ticari markasını, ticari sırrını, telif hakkını veya diğer fikri mülkiyetini veya diğer haklarını ihlal etmek.
 • Başkalarının yasal haklarını (tanıtım ve mahremiyet hakları dahil) ihlal etmek veya yürürlükteki yasalar veya yönetmelikler uyarınca herhangi bir hukuki veya cezai sorumluluğa yol açabilecek veya başka bir şekilde bu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikamızla çelişebilecek herhangi bir materyal içermek.
 • Herhangi bir kişiyi aldatma olasılığı var.
 • Herhangi bir yasa dışı faaliyeti teşvik etmek veya herhangi bir yasa dışı eylemi savunmak, teşvik etmek veya desteklemek.
 • Rahatsızlık, rahatsızlık veya gereksiz endişeye neden olun veya başka bir kişiyi üzmesi, taciz etmesi, utandırması, alarma geçirmesi veya rahatsız etmesi muhtemeldir.
 • Herhangi bir kişinin kimliğine bürünme veya kimliğinizi veya herhangi bir kişi veya kuruluşla olan bağlantınızı yanlış tanıtmayın.
 • Yarışmalar, çekilişler ve diğer satış promosyonları, takas veya reklam gibi ticari faaliyetleri veya satışları teşvik edin.
 • Durum böyle değilse, bunların bizden veya başka bir kişi veya kuruluştan kaynaklandığı veya bizim tarafımızdan onaylandığı izlenimini verin.

9. Bize Tazminatınız

Kadın Sırrı’nı ve memurlarını, yöneticilerini, sahiplerini, çalışanlarını, acentelerini, bilgi sağlayıcılarını, bağlı kuruluşlarını, lisans verenlerini ve lisans sahiplerini (topluca, “Tazmin Edilen Taraflar”) her türlü yükümlülük ve masrafa karşı tazmin etmeyi, savunmayı ve zararsız tutmayı kabul edersiniz, (a) Kullanıcı Katkılarından veya (b) sizin veya hesabınızın herhangi bir kullanıcısının veya bu Kullanım Koşullarının veya herhangi bir kullanıcının ihlalinden kaynaklanan herhangi bir iddia ile bağlantılı olarak Tazmin Edilen Tarafların maruz kaldığı makul avukatlık ücretleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Bu Kullanım Koşullarında yer alan beyanlar, garantiler ve sözleşmeler. Bu tür bir iddianın savunmasında tam ve makul bir şekilde işbirliği yapacaksınız. Kadın Sırrı, masrafları size ait olmak üzere, tarafınızca tazmin edilecek herhangi bir konunun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenme hakkını saklı tutar.

10. GARANTİ REDDİ

SİTE, AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR GARANTİ OLMAKSIZIN “OLDUĞU GİBİ” SUNULMAKTADIR, BAŞLIK GARANTİLERİ VEYA ZIMNİ SATILABİLİRLİK GARANTİLERİ VEYA BAŞKA BİR PARTİ İÇİN UYGUNLUK GARANTİLERİ DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI DEĞİLDİR. VE BU KULLANIM ŞARTLARINA GEÇERLİ YASALAR KAPSAMINDA HARİÇ TUTMAMA, KISITLAMA VEYA DEĞİŞİKLİK YAPILMAMALIDIR. SİTEDEKİ HERHANGİ BİR GÖRÜŞ, TAVSİYE VEYA BEYANIN DOĞRULUĞU VEYA GÜVENİLİRLİĞİNDEN KABUL ETMİYORUZ VE SORUMLU DEĞİLİZ.SAĞLANAN BİLGİLER, GERÇEKLER VE GÖRÜŞLER, PROFESYONEL TAVSİYELERİN YERİNE GEÇMEZ.

11. SORUMLULUK REDDİ

SİTE KULLANIMINIZIN RİSKİ KENDİ RİSKİNİZE AİTTİR. NE KADIN SIRRI VEYA HAKKINDA, INC. VEYA BAĞLI ORTAKLIKLARI, BÖLÜMLERİ, İŞTİRAKLERİ, TEMSİLCİLERİ, TEMSİLCİLERİ VEYA LİSANS VERENLERİ (BAĞIMSIZ YÜKLENİCİ KATILIMCILARIMIZ DAHİL) SİZE VEYA HİÇBİR KİŞİYE KARŞI SORUMLU OLMAYACAKTIR. SİTEYE VE SİTEDE MEVCUT BİLGİLERE ERİŞMENİZDEN VEYA KULLANIMINIZDAN YA DA ERİŞEMEMİZ VEYA KULLANAMAMANIZDAN KAYNAKLANAN VEYA BUNA KARŞI OLAN HERHANGİ BİR EYLEMDEN KAYNAKLANAN SONUÇTA OLAN, ÖZEL, CEZAİ VEYA BENZER ZARARLAR SİTEDE HER TÜRLÜ BİLGİ MEVCUTTUR.BURADA KADIN SIRRI, HAKKINDA, INC. VE BAĞLI ORTAKLIKLARI, BÖLÜMLERİ, İŞTİRAKLERİ, TEMSİLCİLERİ, TEMSİLCİLERİ VE LİSANS VERENLERİNE KARŞI TÜM İDDİALARDAN FERAGAT EDERSİNİZ

12. Üçüncü Taraf Bağlantıları, Reklamları, Siteleri ve İçeriği

Siteyle bağlantılı veya Site aracılığıyla erişilebilen herhangi bir web sitesini, reklamı veya diğer medyayı incelemiyoruz veya izlemiyoruz ve bu tür üçüncü taraf reklamlarının veya bağlantılı web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz. Sitede açıklanan herhangi bir üçüncü taraf ürününü veya hizmetini satın almadan önce, bilinçli bir satın alma yapmak için fiyatlandırmayı, ürün kalitesini ve gerekli diğer bilgileri doğrulamanız önerilir. Ne Kadın Sırrı ne de ana şirketi veya herhangi bir yan kuruluşu, bölümü, bağlı kuruluşu, acentesi, temsilcisi veya lisans vereni, Sitede sağlanan bilgilere dayalı olarak üçüncü taraf ürünleri veya hizmetleri satın almanızdan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğa sahip olmayacaktır ve tarafımızca herhangi bir sorumluluk kabul edilmeyecektir. bu tür satın almalarla ilgili şikayetleri gözden geçirin.

13. Anlaşmazlıklar

Bu Kullanım Koşulları ve Siteden kaynaklanan veya Siteyle ilgili herhangi bir anlaşmazlık, New York Eyaleti yasalarına göre yönetilecek, yorumlanacak ve uygulanacaktır (kanunlar ihtilafı ilkelerine bakılmaksızın). Böyle bir ihtilaf durumunda, New York Eyaleti, New York İlçesi’nde bulunan mahkemelerde münhasır yargı yetkisine ve mahkeme yerine gayri kabili rücu kabul etmektesiniz.

BU KULLANIM ŞARTLARINDAN YA DA SİTE İLE İLGİLİ OLARAK KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR DAVA VEYA İDDİA NEDENİ YA DA TALEP NEDENİNİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNDEN SONRA BİR (1) YIL İÇİNDE BAŞLATILMALIDIR. BU TARİHTEN SONRA BU TÜR DAVA VEYA TALEP NEDENİNDEN FERAGAT ETMEYİ KABUL EDERSİNİZ.

14. Feragat ve Bölünebilirlik

Kadın Sırrı’nın bu Kullanım Koşullarında belirtilen herhangi bir şart veya koşuldan feragat etmesi, söz konusu şart veya koşuldan daha fazla veya sürekli olarak feragat edildiği veya başka herhangi bir şart veya koşuldan feragat edildiği ve Kadın Sırrı’nın herhangi bir hak veya hüküm ileri sürmemesi olarak kabul edilmeyecektir. Bu Kullanım Koşulları uyarınca, söz konusu hak veya hükümden feragat teşkil etmez.

Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün bir mahkeme veya yetkili yargı yetkisine sahip başka bir mahkeme tarafından herhangi bir nedenle geçersiz, yasa dışı veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, söz konusu hüküm, Koşulların geri kalan hükümlerinin kaldırılacağı şekilde asgari ölçüde kaldırılacak veya sınırlandırılacaktır. Kullanım tüm gücü ve etkisi ile devam edecektir.

15. Tüm Sözleşme

Kullanım Koşulları, Site ile ilgili olarak siz ve Kadın Sırrı arasındaki yegane ve bütün anlaşmayı teşkil eder ve Siteyle ilgili olarak hem yazılı hem de sözlü tüm önceki ve eş zamanlı anlaşmaların, anlaşmaların, beyanların ve garantilerin yerine geçer.

16. DMCA Politikası

Kadın Sırrı, Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (DMCA) uyarınca telif hakkı ihlaliyle ilgilenir. Yasal hakkınız olmadığı sürece, üçüncü bir şahsa ait herhangi bir içerik veya bilgiyi Siteye gönderemez, yükleyemez veya başka bir şekilde Siteye yerleştiremezsiniz. Telif hakkıyla korunan çalışmanızın, telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde izinsiz olarak Sitemizde çoğaltıldığına iyi niyetle inanıyorsanız, atanmış telif hakkı temsilcimizi info@kadinsirri.com adresine bir e-posta göndererek.Bu iletişim bilgileri yalnızca şüpheli telif hakkı ihlali içindir. Lütfen aşağıdakileri ekleyin:

 • Fiziksel veya elektronik imzanız.
 • İhlal edildiğini düşündüğünüz telif hakkı alınmış çalışmanın tanımı veya iddia Sitede birden fazla çalışmayı içeriyorsa, bu tür çalışmaların temsili bir listesi.
 • İhlal ettiğine inandığınız materyalin tanımı, o materyalin tam olarak yer aldığı URL (web sayfası) ve o web sayfasının elinizdeki kopyaları gibi materyalin yerini tespit etmemize izin verecek kadar kesin bir şekilde.
 • Sizinle iletişim kurabileceğimiz yeterli bilgi (adınız, posta adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz dahil).
 • Telif hakkıyla korunan materyalin kullanımına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığınıza dair bir beyan.
 • Yazılı bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair yeminli ifade cezasına tabi bir beyan.
 • Sitedeki materyalin veya faaliyetin telif hakkınızı ihlal ettiğini bilerek, maddi olarak yanlış beyan ederseniz, zararlardan (masraflar ve avukat ücretleri dahil) sorumlu tutulabileceğinizi lütfen unutmayın.

Sitede sürekli olarak hak ihlalinde bulunan materyalleri yayınlayan kullanıcıların hesaplarını devre dışı bırakmak Kadın Sırrı’nın politikasıdır.

17. Bize Nasıl Ulaşılır

Bizlere info@kadinsirri.com adresinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

Siteyle ilgili diğer tüm geri bildirimler, yorumlar, teknik destek talepleri ve diğer iletişimler şu adrese yönlendirilmelidir: info@kadinsirri.com.

Kadın Sırrı’nı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Senin seçimlerin

E-posta listesinden çık

Belirli bir bülten aboneliğinden çıkmak için, o e-posta bülteninin altındaki “abonelikten çık” bağlantısını tıklayın. TÜM Kadın Sırrı e-posta kampanyalarından küresel olarak çıkmak istiyorsanız, lütfen info@kadinsirri.com adresine konu satırında “Üyelikten Çık” yazan bir e-posta gönderin. Abonelere haber bültenleri ve pazarlama mesajları gönderdiğimizde, reklamverenlerin veya ortakların bu haber bültenlerine mesajlar eklemesine izin verebilir veya bu reklamverenler veya ortaklar adına özel haber bültenleri gönderebiliriz. Tercihlerinizi geçerli yasalara uygun olarak yerine getirebilmeleri için devre dışı bırakma seçeneklerinizi üçüncü taraflara ifşa edebiliriz.

Çerezleri engelleme

Bazı tarayıcılar, tanımlama bilgileri aldığınızda sizi bilgilendirecek veya belirli tanımlama bilgilerini kısıtlamanıza veya devre dışı bırakmanıza izin verecek şekilde yapılandırılabilir. Ancak tanımlama bilgilerini devre dışı bırakmayı seçerseniz, bu, Sitenin işlevlerini geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanan belirli özelliklerini etkileyebilir.

Yerel paylaşılan nesneleri devre dışı bırakma

Benzer şekilde çalışan, ancak bilgisayarınızın normal tarayıcı çerezlerinden farklı bölümlerinde saklanan başka tür yerel depolamalar kullanabiliriz. Tarayıcınız, HTML5 yerel deposunu devre dışı bırakmanıza veya HTML5 yerel deposunda bulunan bilgileri silmenize izin verebilir. “Yerel paylaşılan nesnelerde” bulunan bilgileri silme veya ilgili tercihleri ​​ayarlama hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek için tıklayın.

Üçüncü taraf reklam ağlarıyla ilgili seçenekler

Bu Gizlilik Politikasında açıklandığı gibi, biz ve üçüncü taraflar, ilgi alanına dayalı reklamcılık amaçları için bilgi toplamak ve ilgi alanlarınızı çıkarmak için çerezleri ve benzer izleme teknolojilerini kullanabiliriz. Tarayıcınıza veya cihaz kullanımınıza göre kişiselleştirilmiş reklamlar almamayı tercih ederseniz, genellikle buraya tıklayarak ilgi alanına dayalı reklamcılığı devre dışı bırakabilirsiniz. Lütfen reklamları görmeye devam edeceğinizi, ancak bu tür reklamların artık ilgi alanlarınıza göre düzenlenmeyeceğini unutmayın. Bu teknolojileri kullanan üçüncü taraf reklam ağları ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için https://www.kadinsirri.com/reklam/ adresini ziyaret edebilir ve devre dışı bırakmak veya seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayabilirsiniz. İlgi alanına dayalı reklamcılığın nasıl devre dışı bırakılacağına ilişkin ek seçenekler için NAI’nin sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Kişisel Verileri Nasıl Koruyoruz

Sağladığınız kişisel verileri kazara, yasa dışı veya yetkisiz imha, kayıp, değiştirme, erişim, ifşa veya kullanıma karşı korumak için tasarlanmış uygun idari, teknik ve fiziksel güvenlik önlemleri alıyoruz. Bununla birlikte, çevrimiçi iletilen bilgilerin güvenliğini garanti etmek mümkün değildir ve bu Site dahil olmak üzere herhangi bir web sitesi aracılığıyla sağladığınız bilgilerin güvenliği konusunda bazı riskler üstlenirsiniz. Eğer bir veri güvenliği soruşturma varsa, e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz info@kadinsirri.com. Kadinsirri.com’da bulunan güvenlik açıklarıyla ilgili raporları göndermek üzere hata ödül programımıza davet talebinde bulunmak için info@kadinsirri.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadın Sırrı’dan Diğer Sitelere Bağlantılar

Bu Sitede, üçüncü şahıslar tarafından kontrol edilen diğer web sitelerine bağlantılar sağlayabiliriz. Bağlantı verilen web sitelerinin, incelemenizi şiddetle tavsiye ettiğimiz kendi gizlilik bildirimleri veya politikaları olabilir. Sahip olmadığımız veya kontrol etmediğimiz web sitelerinin içeriğinden, kullanım koşullarından, gizlilik politikalarından sorumlu değiliz.

Anketler ve Kısa Sınavlar

Kadın Sırrı’nı ziyaret ederken, sizin hakkınızda, görüş ve tercihleriniz hakkında bilgi talep eden anketlere, kısa sınavlara veya diğer etkileşimli özelliklere katılma fırsatınız olabilir. Bu özelliklere katılımınız tamamen isteğe bağlıdır. Katılmayı seçerseniz, bu özelliklerin Kadın Sırrı tarafından kontrol edilmeyen bir üçüncü şahıs tarafından işletilebileceğini ve bu nedenle verdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıs tarafından toplanabileceğini ve onun gizlilik politikasına tabi olabileceğini lütfen unutmayın.

Çocukların Gizliliği

Bu Site çocuklar tarafından tasarlanmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır ve 16 yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel veri toplamıyoruz. 16 yaşın altındaki bir çocuktan kişisel veri topladığımızın farkına varırsak, sileriz. bu tür bilgiler.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler Hakkında Sizi Nasıl Bilgilendireceğiz?

Kişisel verileri nasıl topladığımız veya kullandığımız gibi gizlilik uygulamalarımızdaki değişiklikleri yansıtmak için bu çevrimiçi gizlilik politikasını periyodik olarak güncelleyebiliriz. Herhangi bir önemli değişiklik yapmayı teklif edersek, bu politikadaki önemli değişiklikleri size bildirmek için kadinsirri.com ana sayfasında göze çarpan bir bildirim yayınlayacağız ve politikanın en üstünde en son güncellendiği tarihi belirteceğiz. Gizlilik uygulamalarımızla ilgili en son bilgiler için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

Bizimle nasıl iletişime geçilir

Bu politika veya gizlilik uygulamalarımız hakkında sorularınız varsa, info@kadinsirri.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.